Şartlar ve İade Koşulları

Şartlar ve İade Koşulları

Siparişiniz nasıl ve teslim edilir
Alıcının bizzat kendisine, Alıcılar adreste bulunmadığı takdirde siparişleri arzu ederlerse görevliye, komşuya, iş  arkadaşlarına, resepsiyon görevlilerine, güvenlik görevlilerine, isim soyisim ve imza alınarak teslim edilir. Veya anlaşmalı çiçekçi adresimizden teslim alabilir Yada ek yol ücreti ödeyerek aynı ürünü farklı adrese yönlendirebilirler.

Teslimat Vakti

7/24 Sabah 08:00 ve akşam 21:30 Saatleri Arasında Verdiğiniz Tüm Siparişler; Sipariş Çoğunluğu Sağlanması Bekletilmeden Aynı Gün Aynı Saat İçerisinde Her Siparişi Farklı Kurye Araç Çıkartılarak Teslim Edilir. 21:30 dan Sonra ki Siparişleriniz Bir Sonraki Gün Teslim Edilir.

Kayseri içi Tüm Siparişlerinizde Adresin Şehir Merkezine Uzaklık Durumuna Göre Yol Ücreti Talep Edilmektedir.

Ürün Görseli ile Müşteri Teyidi

Sipariş Vermiş Olduğunuz Ürün Hazırlanır, Ürün Görseli Whatsapp veya E-Posta Adresinize Gönderilir.

Müşteri Onay Verdiği Taktirde Kurye Araç Hızlı Teslimat İçin Yola Çıkar

Teslimat Bilgisi

Siparişiniz Teslim Edilir Edilmez Belirlemiş Olduğunuz İletişim Araçlarına Sistem Tarafından Otomatik “Teslim Edildi” Bilgisi Verilmektedir.

Siparişi İptali
Çiçek Sipariş İptallerinizi Çiçek Hazırlanmadan Önce Yapmanız Gerekmektedir.

Ücret İadesi
Siparişiniz alıcı tarafından kabul edilmezse veya yanlış adresten teslimat yapılamıyorsa ücret iadesi mümkün değildir. siparişinizi anlaşmalı firma adresimizden teslim alabilir veya Ek ücret ödeyerek farklı bir adrese yönlendirebilirsiniz.